Jump to content
Sign in to follow this  
Raweryk

xyz

Recommended Posts

Author of the topic Posted
23 minuty temu, Umbra4Gx napisał:

I don't think there is game source full , in that archive i was delete files from gamesource , the full files you will find on Metin2Academy :)

Nikogo to nie obchodzi, kto chce to sobie pobierze i coś wyciągnie. ;)

"Stay Rawe, Be Rav veri" | 23 yo, PL, Warsaw, ex forum maker

image.png.f0ba40e98797284f9b3f9a944b316d3f.png
Prosta i funkcjonalna strona pod beta testy dla Metin2 - WIELE WERSJI

29 minut temu, Umbra4Gx napisał:

Nie wydaje mi się, aby źródło gry było pełne, w tym archiwum usuwałem pliki ze źródła gry, pełne pliki znajdziesz na Metin2Academy :)

to jak trzeba będzie to ktoś pobierze tamtą paczkę i nam udostępni i wtedy już nic nie będziesz miał do gadania xDD raz zarobisz ale na nic więcej nie licz

"Jeżeli robisz to co łatwe, Twoje życie będzie trudne. Jeśli robisz to co trudne, Twoje życie będzie łatwe"

W końcu jest skąd podpierdalać. Ostatnio widziałem ten kozacki "SLIDE _EFFECT" na Ervelii. Dzięki.

Co do samych plików to jest tak najebane, że głowa mała ale chętny sobie powyciąga co trzeba.

#define ENABLE_VOICE_CHAT 😮

Edited by Shaggy

1 godzinę temu, Shaggy napisał:

W końcu jest skąd podpierdalać. Ostatnio widziałem ten kozacki "SLIDE _EFFECT" na Ervelii. Dzięki.

Co do samych plików to jest tak najebane, że głowa mała ale chętny sobie powyciąga co trzeba.

#define ENABLE_VOICE_CHAT 😮

PRzetestuj ten voicechat z kilkoma osobami XD zjebany kod od zjebanego rumunca aka rui

edit.
Piorun kiedys ci robil tego vc na tym syfie ktory nie wystartowal nazwa cos na A. Tam miales taki sam blad jak i tu jest

Edited by Makibishi

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...