Jump to content
Ups...

Azmal.eu - Serverfiles / Source / WWW / PSD

Recommended Posts

@HENIEQ XDDDDD

@Topic

Za małą kwotę dam znać o bugach i backdoorach w plikach i ewentualna pomoc przy fixowaniu

@Edit

Przejrzałem source, jak było dziurawe tak dalej jest

42 minuty temu, major napisał:

@HENIEQ XDDDDD

@Topic

Za małą kwotę dam znać o bugach i backdoorach w plikach i ewentualna pomoc przy fixowaniu

@Edit

Nikt rozsądny takiego gówna nie wykorzysta do zrobienia serwera (w większym lub mniejszym stopniu). I na pewno nie jest to warte 1k+ jak w treści tematu. XD

Jest tam coś ciekawego do wyciągania? Modele, mapy, efekty, questy itd.?

"Stay Rawe, Be Rav veri" | 23 yo, PL, Warsaw, ex forum maker

image.png.f0ba40e98797284f9b3f9a944b316d3f.png
Prosta i funkcjonalna strona pod beta testy dla Metin2 - WIELE WERSJI

1 godzinę temu, Ups... napisał:

The project is sold at + 1k. Judge for yourself how much it is worth.

Hidden Content

Give reaction to this post to see the hidden content.

can you share some picture or info abaut? 

thanks for share any way xD

1 godzinę temu, Raweryk napisał:

Nikt rozsądny takiego gówna nie wykorzysta do zrobienia serwera (w większym lub mniejszym stopniu). I na pewno nie jest to warte 1k+ jak w treści tematu. XD

Netmetin większy syf a stawiali serwisy

36 minut temu, bo_ss napisał:

dajesz vmke bez pasow, pliki bez klienta i packera no syf 😜

Nauczcie się w końcu 🤦🏼‍♂️

CLIENT 40K

Kliknij w link-> promo1.gif.89c52460cf1c0bc39b3ea6bef131ca43.gif <- Kliknij w link

Author of the topic Posted
45 minut temu, bo_ss napisał:

dajesz vmke bez pasow, pliki bez klienta i packera no syf 😜

Zmiana/reset hasła na vmce to 30 sekund włącznie z jej uruchomieniem. Clienta znajdziesz w internecie, wysil się.

Przechwytywanie.PNG

Discord: Ups...#2915

fEyd6LI.gif

15 godzin temu, major napisał:

@HENIEQ XDDDDD

@Topic

@Edit

Ty sie czlowieku zabij XD 

bo to co jest za gowno? Pliki serwerowe? Jeszcze sobie clienta załatwcie idioci i zalatwcie unpackera.

ja jebie, mi nikt nie chciał wrzucić postu o sprzedaży, bo czegoś brakowało, a tutaj jakiś przychlast wrzuca pliki, bez połowy rzeczy. Ale może XD 

chuj, nie ważne. Ja mam wszyyyyystko co potrzeba. Elko, jak ktoś chce ful ful to zapraszam :)

16 godzin temu, Raweryk napisał:

Mają nawet ładne efekty skili i system areny, reszta leży na necie 

4 godziny temu, jacu999 napisał:

Mają nawet ładne efekty skili i system areny, reszta leży na necie 

właśnie na tą arenę poluje xD

W dniu 28.02.2021 o 00:51, Marek1993 napisał:

ma ktos unpackera?

daj link do clienta to wam zrobie unpackera 

Nie polecę korzystać z tego ponieważ każdy kto kupił te pliki jest DEBILEM ;) Pisaliście do mnie, odradzałem osobiście, ze względu na backup nie konsystentny. Pliki były w porządku do puki pan Piorun nie wpier* tam wszystkiego co leżało na forach.... 

3 godziny temu, Sasori® napisał:

daj link do clienta to wam zrobie unpackera 

Tu jest co innego niż na netmetin ;) to nie wiem czy sobie poradzisz :P

W dniu 28.02.2021 o 00:51, Marek1993 napisał:

ma ktos unpackera?

do wypakowania wystarczy parametr "--extract" w wywołaniu binariów packera. 

W dniu 26.02.2021 o 19:07, Ups... napisał:

Projekt sprzedawany po +1k. Sami ocencie ile to warte.

Hidden Content

Give reaction to this post to see the hidden content.

Może o zgodę byś zapytał albo chociaż poinformował.... ? 

8 minut temu, KamilIT napisał:

Nie polecę korzystać z tego ponieważ każdy kto kupił te pliki jest DEBILEM ;) Pisaliście do mnie, odradzałem osobiście, ze względu na backup nie konsystentny. Pliki były w porządku do puki pan Piorun nie wpier* tam wszystkiego co leżało na forach.... 

Tu jest co innego niż na netmetin ;) to nie wiem czy sobie poradzisz :P

do wypakowania wystarczy parametr "--extract" w wywołaniu binariów packera. 

Może o zgodę byś zapytał albo chociaż poinformował.... ? 

Cady pytał mnie lub Koygera o zgody?

Robak sprzedaje wszystko co się da, za jakiekolwiek pieniądze byle coś zarobić. Mało tego, okrada w perfidny sposób ludzi żerując na ich uczciwości. I nie piszę tutaj o sobie.

Jeżeli oberwałeś rykoszetem to przepraszam, do Ciebie nic nie mam. Nawet nie wiedziałem, że masz z tym styczność.

fEyd6LI.gif

2 minuty temu, Ups... napisał:

Cady pytał mnie lub Koygera o zgody?

Robak sprzedaje wszystko co się da, za jakiekolwiek pieniądze byle coś zarobić. Mało tego, okrada w perfidny sposób ludzi żerując na ich uczciwości. I nie piszę tutaj o sobie.

Jeżeli oberwałeś rykoszetem to przepraszam, do Ciebie nic nie mam. 

Nie chodzi o samą wstawkę, bo sam miałem to zrobić, a o fakt że jednak było to puszczane pode-mną a nie skontaktowałeś się żeby spytać czy nie mam nic przeciwko ;) szanujmy się.

Natomiast ja nie wstawiłem bo jak się okazało że backup SQL piorun zrobił tylko z struktury(bez danych) to sobie odpuściłem po za tym BIN oraz SF są rozjechane o jakieś kilka tygodni jedno jest z startu a drugie z końca serwera... 

Warto brać te pliki i skończyć jak Astios..... 

PS. Pioruna jebać jak najbardziej bo złodziej taki sam jak Suchodolski.... 

5 minut temu, KamilIT napisał:

Nie chodzi o samą wstawkę, bo sam miałem to zrobić, a o fakt że jednak było to puszczane pode-mną a nie skontaktowałeś się żeby spytać czy nie mam nic przeciwko ;) szanujmy się.

Natomiast ja nie wstawiłem bo jak się okazało że backup SQL piorun zrobił tylko z struktury(bez danych) to sobie odpuściłem po za tym BIN oraz SF są rozjechane o jakieś kilka tygodni jedno jest z startu a drugie z końca serwera... 

Warto brać te pliki i skończyć jak Astios..... 

PS. Pioruna jebać jak najbardziej bo złodziej taki sam jak Suchodolski.... 

Tak jak napisałem wyżej - nie wiedziałem że masz z tym styczność. Mało tego - do niedawna nie wiedziałem nawet, że taka osoba jak ty istnieje. Za co zresztą już przeprosiłem.

Jeżeli nie masz problemu to dorzuć im clienta i packer, bo ja tego na dysku już nie mam.

Powodzenia.

fEyd6LI.gif

2 minuty temu, Ups... napisał:

Tak jak napisałem wyżej - nie wiedziałem że masz z tym styczność. Mało tego - do niedawna nie wiedziałem nawet, że taka osoba jak ty istnieje. Za co zresztą już przeprosiłem.

Jeżeli nie masz problemu to dorzuć im clienta i packer, bo ja tego na dysku już nie mam.

Powodzenia.

A znalazłem to wrzucę ;)

image.png.cda59d89911dcbf43fd8357ccd59ad51.png

image.png.ad7152a17e167ba5803d5ff8fb993766.png

16 minut temu, KamilIT napisał:

A znalazłem to wrzucę ;)

image.png.cda59d89911dcbf43fd8357ccd59ad51.png

image.png.ad7152a17e167ba5803d5ff8fb993766.png

Grafikę możesz wrzucić :)

36 minut temu, KamilIT napisał:

Całość wam wrzucam... o proszę bardzo nawet już jest:

@Ups... podmień link/ podepnij co kolwiek ;)  masz całość co była sprzedawana przez pioruna. 

Ukryta zawartość

• Zareaguj na tą wypowiedź, aby uzyskać dostęp do ukrytej zawartości.

Prezentacja plików: https://prezentacja.astios.pl/

A tu macie jeszcze unpacker do Astios.pl 

Ukryta zawartość

• Zareaguj na tą wypowiedź, aby uzyskać dostęp do ukrytej zawartości.

O fajen, szukałem tych setów dz

Miałem już te pliki dużo wcześniej i myślałem że będą nieprzydatne ale sobie w sumie wgram i kilka rzeczy wyjmę xd Jeżeli prezentacja astiosa jest taka sama jak te pliki to kilka ciekawych systemów będzie do wyjęcia.

"Zaliczyłem upadek no i nie jeden odwyk Ich starania i tak w niczym mi nie pomogły Już nie chciałem tak dłużej, czułem za duży ucisk Tak naprawdę nie miałem się już do kogo zwrócić W końcu wyszedłem oknem, byłem w cholernym dołku Miałem dość udawania, że wszystko jest w porządku Pobudka na OIOM'ie, matka zwątpiła w syna W między czasie gdzieś jeszcze zaliczyłem kryminał."

2 minuty temu, Grzyb napisał:

Miałem już te pliki dużo wcześniej i myślałem że będą nieprzydatne ale sobie w sumie wgram i kilka rzeczy wyjmę xd Jeżeli prezentacja astiosa jest taka sama jak te pliki to kilka ciekawych systemów będzie do wyjęcia.

Są takie same bo nic tam nie zmienili.... 

Ale trochę szkoda że z rok/dwa lata temu kupiłem większość rzeczy za spore pieniądze a teraz te rzeczy latają po necie. Mam na myśli większość plików serwerowych/systemów a nie azmala xD

Jakbym wiedział o tym że nigdy ich nie użyje to bym z kilka tysięcy zaoszczędził haha :D No ale cóż, wydawałem kasę jak kretyn xD a teraz każdy te systemy za darmo se wyjmuje z src

Edited by Grzyb

"Zaliczyłem upadek no i nie jeden odwyk Ich starania i tak w niczym mi nie pomogły Już nie chciałem tak dłużej, czułem za duży ucisk Tak naprawdę nie miałem się już do kogo zwrócić W końcu wyszedłem oknem, byłem w cholernym dołku Miałem dość udawania, że wszystko jest w porządku Pobudka na OIOM'ie, matka zwątpiła w syna W między czasie gdzieś jeszcze zaliczyłem kryminał."