Jump to content
unknown

♺ Nowe Funkcje Reload / Poprawienie - Przydatne dla techników

Recommended Posts

Cześć udostępniam wam nowe funkcje do przeładowania [Komenda /reload] bez potrzeby restartowania serwera.

UWAGA:

Nigdy nie używaj tego na publicznym serwerze gdzie jest więcej osób - Używaj tylko na testowym.

Przeładujesz pliki takie jak - (etc_drop_item.txt, mob_drop_item.txt, special_item_group.txt, group.txt, group_group.txt, regen.txt, npc.txt, boss.txt, stone.txt)

/reload p - Odświeża refine_proto / shop_item - Czyli NPC / item_attr & item_attr_rare

/reload drop - etc_drop_item.txt, mob_drop_item.txt, special_item_group.txt

/reload group - group.txt, group_group.txt

/reload regen - regen.txt, npc.txt, boss.txt, stone.txt

/p map - Niszczy wszystkie NPC, bossy, moby na mapie.

/free_regen - Zapobiega wskrzeszaniu NPC, bossów, mobów na mapie

Download paczki (Trochę kodu będzie):

Hidden Content

Give reaction to this post to see the hidden content.

VirusTotal:

Odyn? Odyn spleśniał?

Dzięki za wstawkę!

CZARNA LISTA - METINOWI OSZUŚCI

- Patryk Russ (paypal [email protected]), pseudonim artystyczny Patryś - Czarownik sprzedaje różne systemy i pliki serwerowe. Jednak po otrzymaniu hajsu znika. Gdy się pojawił mówił, że bardzo dobrze zna prawo i nie musi zwracać hajsu. Kilka dni później paypal zwrócił hajs.

8 minut temu, Shinobi napisał:

Odyn? Odyn spleśniał?

Dzięki za wstawkę!

Zmieniam nazwy częściej niż skarpetki xD Sam nie wiem czemu, zależy od humoru XD

"Zaliczyłem upadek no i nie jeden odwyk Ich starania i tak w niczym mi nie pomogły Już nie chciałem tak dłużej, czułem za duży ucisk Tak naprawdę nie miałem się już do kogo zwrócić W końcu wyszedłem oknem, byłem w cholernym dołku Miałem dość udawania, że wszystko jest w porządku Pobudka na OIOM'ie, matka zwątpiła w syna W między czasie gdzieś jeszcze zaliczyłem kryminał."