Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

L3x4r

Ulepszanie alchemii

Recommended Posts

Siemka. Przed chwilą zakończyłem wgrywać cały system alchemii. Wszystko ładnie śmiga tylko nie podoba mi się jedna rzecz. Podczas ulepszania kamieni surowy-legendarny jest możliwość podczas spalenia że kamień cofnie się np z rzadkiego na szfil. Wiecie może gdzie mogę to zmienić? W którym pliku i jakie wartości oraz % szansy na ulepszenie kamieni. Z góry dzięki za pomoc. :D

sf -> dragon_soul_table.txt -> Group RefineStepTables 

Author of the topic Posted
3 godziny temu, maxio223 napisał:

sf -> dragon_soul_table.txt -> Group RefineStepTables 

która wartość dokładnie?

NEED_COUNT - ilosc corow do przerobienia

FEE - ilosc yang 

STEP_LOWEST - surowy

STEP_LOW - przejrzysty

STEP_MID - bez skazy

STEP_HIGH - znakomity 

STEP_HIGHEST - wyborny

Raczej powinno Ci wystarczyc no ale skoro sam tak oczywistej rzeczy nie wiesz co zmienic.

Przyklad: 

STEP_HIGH 2 50000 0 0 0 50 50

Jesto to przyklad znakomitej alchemi gdzie na przerobienie na wyborna potrzeba 2x znakomity 50k yang i masz 50/50 szansa na ulepszenie. 

Teraz juz sobie to poustawiaj pod siebie. 

20 godzin temu, maxio223 napisał:

NEED_COUNT - ilosc corow do przerobienia

FEE - ilosc yang 

STEP_LOWEST - surowy

STEP_LOW - przejrzysty

STEP_MID - bez skazy

STEP_HIGH - znakomity 

STEP_HIGHEST - wyborny

Raczej powinno Ci wystarczyc no ale skoro sam tak oczywistej rzeczy nie wiesz co zmienic.

Przyklad: 

STEP_HIGH 2 50000 0 0 0 50 50

Jesto to przyklad znakomitej alchemi gdzie na przerobienie na wyborna potrzeba 2x znakomity 50k yang i masz 50/50 szansa na ulepszenie. 

Teraz juz sobie to poustawiaj pod siebie. 

wszystko spoko ale podałeś mi tutaj wartości do zmiany % na ulepszenie kamyka na jakiś +. Ja szukam tabelki, która pozwoli mi ustawić % na przerobienie kamyka np z surowego na szlifowany a nie z matowego na przejrzysty (jakoś tak, nie znam się na systemie alchemii). Idąc tokiem rozumowania tego co napisałeś zmieniłem tak wartości w tabelce i RefineStepTables i RefineGradeTables. Kombinowałem z tym ale dalej jest to samo i przy spaleniu(mimo że ustawiłem teoretyczne 100%) dalej cofa kamyk o jeden w dół bądź zostaje na tym samym poziomie. A przy ulepszaniu jakości potrafi kamyk zniknąć.

A czaje :)

Group RefineGradeTables                                    
{                                    
    Group Default                                
    {                                
        #--#    NEED_COUNT    FEE    GRADE_NORMAL    GRADE_BRILLIANT    GRADE_RARE    GRADE_ANCIENT    GRADE_LEGENDARY
        GRADE_NORMAL    2    30000    50    50    0    0    0
        GRADE_BRILLIANT    2    50000    0    50    50    0    0
        GRADE_RARE    2   70000    0    0    50    50    0
        GRADE_ANCIENT    2    100000    0    0    0    50    50
    }                                
}

To sie robi analogicznie. Tak w prosty sposób to zmieniasz wartosci "50". Cofać nie będzie bo szansa na nizszy kamyk wynosi 0. Teraz tylko sobie ustaw jaki  % ma być że kamyk zostanie na tym poziomie a jaki na ulepszenie wyżej. 

1 godzinę temu, maxio223 napisał:

A czaje :)

Group RefineGradeTables                                    
{                                    
    Group Default                                
    {                                
        #--#    NEED_COUNT    FEE    GRADE_NORMAL    GRADE_BRILLIANT    GRADE_RARE    GRADE_ANCIENT    GRADE_LEGENDARY
        GRADE_NORMAL    2    30000    50    50    0    0    0
        GRADE_BRILLIANT    2    50000    0    50    50    0    0
        GRADE_RARE    2   70000    0    0    50    50    0
        GRADE_ANCIENT    2    100000    0    0    0    50    50
    }                                
}

To sie robi analogicznie. Tak w prosty sposób to zmieniasz wartosci "50". Cofać nie będzie bo szansa na nizszy kamyk wynosi 0. Teraz tylko sobie ustaw jaki  % ma być że kamyk zostanie na tym poziomie a jaki na ulepszenie wyżej. 

strasznie dziwna ta alchemia ale powiedzmy, że działa. Da się wbić kamyk na legendę da się go wbić na wybornego ale problem jest z ulepszeniem od +0. Jak używam zielonej smoczej fasoli albo różowej smoczej fasoli to kamyk po ulepszeniu po prostu znika. Na czacie jest komunikat z chińskimi krzaczkami więc nic mi to nie daje.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...