Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

no to jestem ciekaw聽 馃槣聽 wolicie EASY, MEDIUM czy HARD ? max LEVEL ? itd. 馃槤 jesli chodzi o mnie to podobaly mi sie serwery starego typu jak np. longju z max levelem 99 i szybszym expem

I znaj膮c 偶ycie zaraz powstanie jaki艣 rework Longju czy innego oldschoolowego serwerka, bo kto艣 napisa艂, 偶e by na nim pogra艂. xD

Kontakt

Moje prywatne GG: 63954137

GG na kt贸rym mo偶esz prosi膰 o pomoc: 70895318

Facebook na kt贸rego r贸wnie偶 mo偶ecie pisa膰: Adam Mendocha

spacer.png

16 minut temu, Ups... napisa艂:

I znaj膮c 偶ycie zaraz powstanie jaki艣 rework Longju czy innego oldschoolowego serwerka, bo kto艣 napisa艂, 偶e by na nim pogra艂. xD

pogra艂bym

nie no @topic kerunis byl fajny z 2k14, taka perelka

Mi si臋 osobi艣cie podoba艂y serwery typu pandora z 6/7 klasowym gdzie mo偶na by艂o zrobi膰 r贸偶ny ekwipunek i mo偶na by艂o du偶o kombinowa膰. Brakuje wg. mnie takich serwer贸w tylko nieco ''odswie偶onych'' jak to na 2k20 przysta艂o.聽

Author of the topic Posted

stare ale jare teraz to niewiadomo co to jest zero oryginalnosci

Posted (edited)

Stary xenox lata 2011-2014

Takie oldschoole jak longju to moze i moga miec calkiem okej liczbe graczy na starcie, ale po kilku dniach by nikt nie gral bo taki serwer sprowadza sie do robienia dt, expiania kilka lat w av2 i pvp, a聽 teraz ludzie wola bardziej pvm i sprzedac na allegro

Edited by itamm

Author of the topic Posted

najlepsze serwery to byly hamachi na plikach raina xD pamietam moj pierwszy serwer i 25 online ;D

Kurcze nie wiem, ale nie wa偶ne jaki by powsta艂 to nie b臋dzie wymarzonym. Najlepiej mi si臋 gra艂o jak zaczyna艂em gr臋, i nie wiedzia艂em co z czym si臋 je. Teraz, po tylu latach gry nie ma tyle frajdy 馃槙