Jump to content

Sign in to follow this  
Erio

Dungeony

Recommended Posts

Może ktoś mi wytłumaczyć jak działają dungeony>

Chce zrobić z 1 mapy poczekalnie dungenów aby na niej były wszystkie NPC do teleportów na dungi i tu jest problem bo teleportacja na dungi z tej mapy nie działa

ustwiłem tą mape na tym samym sub chanelu co jest dung ale to nic nie zmienia, a gdy jestem na dungu i tam przywolam npc do teleportu na dung to wtedy działa normalnie.

5 minut temu, boooooo napisał:

Index mapy musisz mieć na ch99 i np ch1. Tu i tu 

czyli idex mapy dunga + poczekalni dać do configu CH99 + Sub Chanelu?

#Edit

Niestety @boooooo sprawdziłem, dodałem do ch99 index dunga + index poczekalni i nic to nie zmienilo.

Edited by TestGildia

Dajmy na to, że masz ch1, a w nim core1 gdzie masz same mapy miast M1 i M2. I core2, w którym masz expowiska. Jeżeli mapę "poczekalnię" masz w core2 to musisz dodać też tam index mapy od dungeonu. Wtedy zacznie Cię przenosić na dungeon bez problemu. 

1 minutę temu, boooooo napisał:

Dajmy na to, że masz ch1, a w nim core1 gdzie masz same mapy miast M1 i M2. I core2, w którym masz expowiska. Jeżeli mapę "poczekalnię" masz w core2 to musisz dodać też tam index mapy od dungeonu. Wtedy zacznie Cię przenosić na dungeon bez problemu. 

Mam zrobione tak

CH1( 4 cory)

ch11 .....

ch12 ....

ch13 .....

ch14 i tu mam index poczekalni + index mapy dungeonu i dalej lipa nie przenosi na dunga.

Teraz, boooooo napisał:

Tu by się zgadzało, a masz jeszcze dungeon na ch99? 

tak gdy o tym napisałeś od razu testowałem czy ta opcja pomoże, dodałem do configu ch99 index dunga + index poczekalni i dalej nic haha

Rozumiem, że tepasz się na dungeon przez questa u npc z mapy "poczekalnia", tak? I co wtedy się dzieje jak próbujesz? 

Teraz, boooooo napisał:

Rozumiem, że tepasz się na dungeon przez questa u npc z mapy "poczekalnia", tak? I co wtedy się dzieje jak próbujesz? 

Pobiera przepustke ale nie tepa (tak na mapie poczekalni próbuje)

Napisz na gg: 9495509

Komunikacja będzie szybsza, a jak rozwiążemy problem to napiszemy końcowe rozwiązanie tutaj. 

Jakiego masz questa? Może skok na dungeon nie ustawiłes 

7 minut temu, Luker napisał:

Jakiego masz questa? Może skok na dungeon nie ustawiłes 

Juz naprawione pojebałem i do innego sub chanelu dopisalem jeszcze index mapy

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...