Jump to content

EXETTER

Smet - Biblioteka z listą serwerów w jednym miejscu

Recommended Posts

Posted (edited)

Witam, co sądzicie o aplikacji wyposażoną w bibliotekę serwerów z możliwością zarządzania. Dzięki takiej bibliotece serwerów będziemy mieli szybki dostęp do wszystkich serwerów z poziomu jednej aplikacji.

Czyli przeglądając listę serwerów mamy możliwość zainstalowania serwera Metin2 do Naszej Biblioteki, w której znajdują się wszystkie zainstalowane serwery.

Tutaj kilka przykładów (istniejących już bibliotek)

XiE1JJT.png

Co o tym myślicie?

Przydałby się taki bajer w święcie metina?

Wyraź Swoje zdanie na temat tego pomysłu

Przykład dzisiejszej pracy

eTtTKjk.png

ziZIfjr.png

D4YvPju.png

GJCICyz.png

2NYLuO2.png

PS: Aplikacja oprócz wyposażenia w bibliotekę, może posiadać inne przydatne funkcje.

PS2: Wygląd (układ, Interfejs, grafika itp.) może kaleczyć. Spokojnie, gdyż obecny stan jest świeży i nieprzemyślany (Jedynie co zrobiłem z większą dokładnością to proste menu wysuwane z lewej strony, które i tak nie jest jeszcze ukończone) a reszta elementów. W sumie wszystko zostało zrobione na szybko, mianowicie zmierzam do tego, że wygląd aplikacji będzie przyjemniejszy i ładniejszy dla oka z czasem, jeśli pomysł nabierze pewności siebie!

Edited by EXETTER
  • Ok 1

Wątpię, żeby miało to większy sens. Tym bardziej, że istnieją listy w formie stron internetowych, które są znacznie wygodniejsze - dostępne z każdego urządzenia podłączonego do sieci, bez konieczności pobierania/instalowania dodatkowych aplikacji.

Pomijam sens tworzenia biblioteki, która tak naprawdę nie oferuje Ci żadnego udogodnienia, posiadając załóżmy 3 serwery na krzyż na których grasz.

Posted (edited)

Pomysł całkiem fajny pod warunkiem, że  zadziałała jak taki globalny patcher aby była możliwość pobrania clienta wybranego serwera bezpośrednio przez aplikację, oczywiście rejestracja standardowo przekierowanie do strony głównej serwera. A dodawanie nowego serwera do aplikacji widzę jako panel www dla każdego zainteresowanego po opłaceniu subskrypcji bo obecnie jak się domyślam wymaga to modyfikacji kodu i ponownej kompilacji.

Podsumowując, jest potencjał. Życzę powodzenia.

(Oczywiście pod warunkiem, że gratis nie dostanę koparki.)

Edited by intern

Pomysł spoko, ale jeżeli ma byc to tylko meneger pobierania to jestem na nie. Przydałby się taki nowoczesny kamermod z dobrymi cheatami.

Dawno temu zrobiłem taki projekt lecz się nie przyjął.

100% api, wersja mobilna, www i desktop dla windows, linux i mac os.
Wsparcie gier które działają na windows dla linux oraz macos

Panel dla wydawcy do zarządzania wersjami gry (coś ala jak git ma)

Wszystko latało na CDN (nawet nie zdajesz sobie sprawy ile to kosztuje, płacisz 50gr za 1gb pobranych danych...)

Również wystawiłem REST API dla wydawców do wspólnej rejestracji i pełnej automatyzacji.

image.png.2bfcbccc8e08b11cb38725650c6dd3f8.png

image.png.333603ca5f6ab56c9037499a84bbfafd.png

image.png.89284b957ff1ffe97fc51ee93ba65064.png

image.png.1b0e5d2e2f90700ca73015358eeffee8.png

image.png.8cfce03a858960b1afe6537c17275bc2.png

• I like it! 1

Posted (edited)

Zaktualizowałem nieco trochę aplikacje

2obbeGF.png

W końcu jeśli uda mi się ułożyć odpowiedni układ dla Listy Serwerów oraz Biblioteki, zacznę konstruować:

-Zakładkę Community która będzie ingerować w dyskusje o serwerach. 

-Konstrukcje Oceniania serwerów, klient Sam zapyta o ocena po dwóch godzinach gry na danym serwerze (Gra musi zostać uruchomiona przez Bibliotekę)

-Community, dyskusje o serwerach + jakieś aktualności np. o nadchodzącej aktualizacji, eventach na danym serwerze.

-Live możliwość streamowania.

-Czat (Ogólny), gdyż Prywatny planuje rozwinąć dopiero z Listą znajomych, wtedy np. będzie opcja Zapraszania znajomych do gry, podglądu profilu znajomego z licznikiem przegranej gry na danym serwerze, a może nawet czat głosowy

Kolejnym pomysłem którym chciałbym obdarować aplikacje w możliwym czasie, to szybka rejestracja jednym kliknięciem w pamięci aplikacji (wcześniej) wypełnionej przez użytkownika jest nazwa, hasło jakie chcemy używać lub generator hasła, wtedy po szybkiej rejestracji otrzymujemy wygenerowany klucz, możemy też wpisać ręcznie hasło którego będziemy chcieli używać. Jednak przed tym wszystkim pracuje nad aktualnym wyglądem tej aplikacji - Jeśli macie jakieś fajne pomysły, sugestie jak może wyglądać taka aplikacja (graficznie, układ itp) Napisz Swoją propozycje.

6 minut temu, EXETTER napisał:

Edited by EXETTER
  • I like it! 1

@EXETTER Jeśli chcesz edytować temat napisz jego nową treść w komentarzu lub wyślij w zgłoszeniu, następnie oznacz mnie lub kogoś z administratorów.