Jump to content

Ups...

Sklep M2Zone.tech

Recommended Posts

Witajcie.

Chciałbym opisać koncepcję sklepu internetowego, nad którym ostatnio pracuję. Dodatkowo chciałbym poznać wasze zdanie na jego temat, jednak proszę zanim je napiszecie, proszę o dokładne przeczytanie tematu i informacji dotyczących sklepu.

1. Mechanika sklepu

Cały sklep od momentu wystawienia pliku po jego sprzedaż i wypłatę zarobionych przez sprzedającego pieniędzy jest automatyczny. Płatności obsługiwane są poprzez system PayPal, zarówno w przypadku kupna jak i realizacji wypłaty zarobionych pieniędzy. Istnieją tylko 2 sytuacje, w których czas oczekiwania jest dłuższy:

- Wszystkie produkty i ogłoszenia wystawione przez Użytkowników+ muszą być zaakceptowane przez Administratora forum, może to trwać od 12 do 24 godzin.

- Faktury w momencie wypłaty pieniędzy z portfela na forum muszą być również zaakceptowane, może to trwać od 12 do 24 godzin.

Użytkownik posiada możliwość wystawienia produktu w 3 formach:

- Darmowy plik

- Przedmiot płatny jednorazowo

- Przedmiot na bazie licencji - w momencie wystawiania przedmiotu Użytkownik+ posiada możliwość określenia sumy, którą kupujący musi uiścić po określonym również przez Użytkownika+ czasie, aby otrzymać dostęp do kolejnych aktualizacji.

2. Sprzedaż w sklepie

Możliwość sprzedaży w sklepie internetowym będą posiadali:

- Właściciel i Administratorzy forum

- Moderator forum

- Użytkownik+

3. Prowizja

Każdorazowo przy sprzedaży pliku pobierana jest prowizja w wysokości 15% zarobionej przez Ciebie sumy na cele forum jak i opłat związanych z działalnością sklepu i zautomatyzowanej sprzedaży PayPal. Prowizja zostanie zmniejszona do 10% po jakimś miesiącu lub dwóch aktywnej sprzedaży w sklepie.

4. Ochrona kupujących i sprzedających

- Każdy plik w momencie wystawiania oferty musi zostać zamieszczony wraz z ogłoszeniem. Dzięki temu sklep będzie mógł działać automatycznie, a Administrator sklepu będzie mógł zweryfikować i ustalić poprawność ogłoszenia. Dostęp do plików wystawianych przez użytkowników dla Administracji forum został ograniczony do minimum, a dodatkowo Administracja zostaje zobowiązana umową.

- Kupujący otrzymuje dostęp do pliku automatycznie, ale dopiero w momencie zaksięgowania płatności przez nasz system płatności.

- Każda z akcji i informacji przetwarzanych przez sklep jest szyfrowana i bezpieczna.

5. Jak uzyskać możliwość sprzedaży w sklepie? (Użytkownika+)

Na początku rekrutacja sprzedających odbywa się poprzez prywatną wiadomość do @Ups..., w której zainteresowany sprzedażą przedstawi listę (opis, zdjęcia i/lub filmy). Na podstawie selekcji zainteresowani otrzymają rangę Użytkownik+ z dostępem do sklepu, który jest już technicznie gotowy. Całą resztę czynności wykonują sami.

6. Pozostałe informacje

- Produkty i sprzedający będą posiadały własny system ocen i opinii, dzięki czemu będą weryfikowani również przez społeczność forum. Dla zabezpieczenia się przed nieprawdziwymi opiniami i ocenami, użytkownik dostaje możliwość oceny zakupu i produktu dopiero po jego zakupie.

- Każda kategoria posiada własny regulamin i zasady, które sprzedający musi spełniać w momencie wystawienia pliku lub oferty - wspólną zasadą dla każdego jest m. in.: Wsparcie kupującego przez minimum 1 miesiąc od daty zakupu pliku i Konieczność natychmiastowej naprawy ewentualnych błędów i umieszczenia aktualizacji z jej opisem w sklepie.

- Sklep zostanie uruchomiony, kiedy ilość produktów w nim będzie odpowiednia (czytaj punkt 5).

Na koniec zostawiam wam kilka screenów:

01.png02.png03.png04.png

Regulamin sklepu | Umowa pomiędzy sprzedającym a Administratorem sklepu

(w trakcie uzupełniania)

• I like it! 6

mi się wydaje, że shoutbox powinien wrócić, a nie jakieś sklepy z których skorzysta kilka osób. Nie logiczne jest to, że offasz sb tylko dlatego, że kilkanaście ludzi "łamie regulamin" i dlaczego my jako reszta użytkownicy tego forum mamy przez to mieć "karę" za kilka osób? skoro jak ktoś łamie regulamin to dostaje punkty więc dlaczego jak pojawił się temat sb to nagle każdemu zabrałeś dostęp gdzie nie każdy przecież łamał ten regulamin. Ciekaw jestem jak chcesz wywnioskować, że włączysz forum jak my jako użytkownicy się poprawimy skoro sb jest off więc w jaki inny sposób chcesz to zobaczyć? Niestety nie mogę dokładnie zacytować tego, bo już button od sb jest wywalony.

Moje zdanie jest takie, że każdy będzie miał wywalone w ten sklep ( tak jak wspomniałem wyżej tylko skorzysta kilka osób i tyle),a  reszta będzie wolała załatwić to na pw lub innym forum żeby nie tracić przy tym $$ i co najlepsze nie każdy ma taką rangę co umożliwia sprzedawanie rzeczy więc tym bardziej moje zdanie jest takie, że po prostu  każdy ma w to wyje... :) 

Już nie wspominając, że co wy na tym forum chcecie ulepszać skoro 10% ma iść na cele forum, a przypominam że już są reklamy na forum to co następnego będzie płatna rejestracja na cele forum? 

I nie pisać mi, że to jest dobrowolne bla bla bla, bo takie gadki są bezsensu i do niczego nie doprowadzą.

Edited by Perserga
  • I like it! 2

Guest Thorek

A ja tam nawet do tego sklepu nie mogę wejść xd

Teraz, _Thorek napisał:

A ja tam nawet do tego sklepu nie mogę wejść xd

"Planujemy wprowadzić forumowy sklep zawierający różne systemy, grafiki i usługi na sprzedaż wraz z gwarancją ich jakości i wsparcia"

Guest Thorek
1 minutę temu, Perserga napisał:

"Planujemy wprowadzić forumowy sklep zawierający różne systemy, grafiki i usługi na sprzedaż wraz z gwarancją ich jakości i wsparcia"

No niby tak, ale też ta informacja "Sklep stworzony" jest bez sensu, więc albo stworzony, albo dopiero planowany, no chyba, że już go zrobili, tylko kiedy go wprowadzą? Nie wiadomo xd

Lub po prostu tylko wyższe rangi będą mogły wejść na sklep.

c.h.u.j ze sklepem, dawac chatboxa

Edited by ILui

2 godziny temu, Perserga napisał:

mi się wydaje, że shoutbox powinien wrócić, a nie jakieś sklepy z których skorzysta kilka osób. Nie logiczne jest to, że offasz sb tylko dlatego, że kilkanaście ludzi "łamie regulamin" i dlaczego my jako reszta użytkownicy tego forum mamy przez to mieć "karę" za kilka osób? skoro jak ktoś łamie regulamin to dostaje punkty więc dlaczego jak pojawił się temat sb to nagle każdemu zabrałeś dostęp gdzie nie każdy przecież łamał ten regulamin. Ciekaw jestem jak chcesz wywnioskować, że włączysz forum jak my jako użytkownicy się poprawimy skoro sb jest off więc w jaki inny sposób chcesz to zobaczyć? Niestety nie mogę dokładnie zacytować tego, bo już button od sb jest wywalony.

Moje zdanie jest takie, że każdy będzie miał wywalone w ten sklep ( tak jak wspomniałem wyżej tylko skorzysta kilka osób i tyle),a  reszta będzie wolała załatwić to na pw lub innym forum żeby nie tracić przy tym $$ i co najlepsze nie każdy ma taką rangę co umożliwia sprzedawanie rzeczy więc tym bardziej moje zdanie jest takie, że po prostu  każdy ma w to wyje... :) 

Już nie wspominając, że co wy na tym forum chcecie ulepszać skoro 10% ma iść na cele forum, a przypominam że już są reklamy na forum to co następnego będzie płatna rejestracja na cele forum? 

I nie pisać mi, że to jest dobrowolne bla bla bla, bo takie gadki są bezsensu i do niczego nie doprowadzą.

Forum było dość dużą inwestycją i nie ma chyba żadnego problemu i tajemnicy w tym, że:

a) Chce aby mi się to zwróciło

b) Chce coś na tym zarobić

c) Chce zagwarantować budżet na przyszłość i rozwój forum

Płatnej rejestracji nie ma i nie będzie tylko dlatego, że nie widzę w tym większego sensu, a nie dlatego że mam jakieś skrupuły.

I właśnie ta ranga po to jest, żeby nie było w tym sklepie rzeczy, które można załatwić sobie na pv. Mam nadzieje, że nikt nie będzie wystawiał rzeczy które są ogólnodostępne, a przynajmniej postaram się do tego nie dopuścić.

2 godziny temu, _Thorek napisał:

No niby tak, ale też ta informacja "Sklep stworzony" jest bez sensu, więc albo stworzony, albo dopiero planowany, no chyba, że już go zrobili, tylko kiedy go wprowadzą? Nie wiadomo xd

Lub po prostu tylko wyższe rangi będą mogły wejść na sklep.

Nawet jeśli już sugerujesz się tylko tytułem tematu, a nie jego zawartością. To słowo "stworzony" nie jest jednoznaczne z słowem "uruchomiony", "dostępny", "działający" i pochodne.

5 minut temu, Ups... napisał:

Forum było dość dużą inwestycją i nie ma chyba żadnego problemu i tajemnicy w tym, że:

a) Chce aby mi się to zwróciło

b) Chce coś na tym zarobić

c) Chce zagwarantować budżet na przyszłość i rozwój forum

Płatnej rejestracji nie ma i nie będzie tylko dlatego, że nie widzę w tym większego sensu, a nie dlatego że mam jakieś skrupuły.

I właśnie ta ranga po to jest, żeby nie było w tym sklepie rzeczy, które można załatwić sobie na pv, bo zwyczajnie mija się to z celem. Mam nadzieje, że nikt nie będzie wystawiał rzeczy, które są ogólnodostępne, a przynajmniej postaram się do tego nie dopuścić.

Przecież masz od tego reklamy, które się pojawiły jakiś czas temu na forum.

I nie ma czegoś takiego jak "żeby nie było w tym sklepie rzeczy, które można załatwić sobie na pv" bo nie jesteś wstanie nad tym zapanować i tyle. I co z tego, że kilka osób będzie miało te rangi skoro to są zaufane osoby, które równie dobrze załatwią to na gg/skype/fb/ts/discord takie osoby już mają wyrobione zaufanie więc taki sklep pod taką ranga jest bez sensu.

Edited by Perserga

8 minut temu, Perserga napisał:

Przecież masz od tego reklamy, które się pojawiły jakiś czas temu na forum.

I nie ma czegoś takiego jak "żeby nie było w tym sklepie rzeczy, które można załatwić sobie na pv" bo nie jesteś wstanie nad tym zapanować i tyle. I co z tego, że kilka osób będzie miało te rangi skoro to są zaufane osoby, które równie dobrze załatwią to na gg/skype/fb? takie osoby już mają wyrobione zaufanie więc taki sklep pod taką ranga jest bez sensu.

Reklamy są, bo nie było sklepu. Jeśli sklep będzie jakoś prosperował nie widzę problemu z ich zdjęciem, oczywiście jeśli komuś one bardzo przeszkadzają.

Jeśli uważasz, że ja pisząc jakikolwiek swój system, modyfikacje, poprawkę, cokolwiek pod sprzedaż jestem w stanie udostępnić Ci ją na pv to już Twoje przekonania i Twój świat. Analogicznie grafik, mapper, ktokolwiek posiadający cokolwiek na sprzedaż nie będzie tym rzucał na prawo i lewo na pv - chyba, że mu na tym nie zależy lub jest to już publiczne.

Natomiast jeśli piszesz tu o szarym użytkowniku, który później załatwi Ci ten system czy grafikę na pv to już jego problem, bo najpierw on będzie musiał za to zapłacić. Pomijam w ogóle osoby, które kupią coś tylko ze względu na support i pomoc w implementacji, która później może im się szczególnie przydać.

9 minut temu, Ups... napisał:

Reklamy są, bo nie było sklepu. Jeśli sklep będzie jakoś prosperował nie widzę problemu z ich zdjęciem, oczywiście jeśli komuś one bardzo przeszkadzają.

Jeśli uważasz, że ja pisząc jakikolwiek swój system, modyfikacje, poprawkę, cokolwiek pod sprzedaż jestem w stanie udostępnić Ci ją na pv to już Twoje przekonania i Twój świat. Analogicznie grafik, mapper, ktokolwiek posiadający cokolwiek na sprzedaż nie będzie tym rzucał na prawo i lewo na pv - chyba, że mu na tym nie zależy lub jest to już publiczne.

Natomiast jeśli piszesz tu o szarym użytkowniku, który później załatwi Ci ten system czy grafikę na pv to już jego problem, bo najpierw on będzie musiał za to zapłacić. Pomijam w ogóle osoby, które kupią coś tylko ze względu na support i pomoc w implementacji, która później może im się szczególnie przydać.

Przecież wiadome, że jak coś sprzedajesz to dajesz dowód w postaci ss/filmu, że takie coś masz nawet sam to pokazałeś na "kilka podglądowych screenów" więc osoba, która coś potrzebuje ma wgląd co i jak wygląda więc nie rozumiem o co chodzi skoro od lat jest tak, że pierw kasa, a potem dana rzecz. 

2 minuty temu, Perserga napisał:

Przecież wiadome, że jak coś sprzedajesz to dajesz dowód w postaci ss/filmu, że takie coś masz nawet sam to pokazałeś na "kilka podglądowych screenów" więc osoba, która coś potrzebuje ma wgląd co i jak wygląda więc nie rozumiem o co chodzi skoro od lat jest tak, że pierw kasa, a potem dana rzecz. 

Bezpieczeństwo zakupu to jeden z wielu aspektów sklepu i nie poruszyłem tego nigdzie w dyskusji z Tobą, jeśli tak to pokaż gdzie.

Teraz, Ups... napisał:

Bezpieczeństwo zakupu to jeden z wielu aspektów sklepu i nie poruszyłem tego nigdzie w dyskusji z Tobą.

Myślę, że sama ranga użytkownik + to wystarczający powód by się czuć bezpiecznie poza tym ten kto sobie wyrobił zdanie sprzedając coś to i tak nie ma problemu z sprzedaniem czegoś. I tak tu nikt nie zaufa jakiemuś cannzasowi asfenowi czy innym asom co każdy zna i każdy wie kim są tym bardziej, że w świecie metina raczej nowych osób nie ma, a jak są to pojedyncze przypadki, które albo biorą u zaufanych osób od razu zlecenia albo uczą się z tutów na forach. Nie wiem po co robić dany sklep wystarczyłby dział oddzielny z takimi ofertami i dać dostęp osobom, które siedzą tu długi czas i np. miały już za sobą kilka sprzedaży i wtedy wiadomo, że jest taka osoba uczciwa i niech ma swój temat w danych dziale i każdy mógłby sobie załatwić taki temat, a nawet nie wiadomo jak zdobyć tego użytkownika +, a jak chcesz dodatkowy hajs to po prostu jak coś wrzucasz na forum to dawaj reflinka jako link do pobrania i dodatkowa kasa na forum się znajdzie. Taki "sklep" to nie wypał będzie, bo każdy chce zaoszczędzić na wszystkim, a chce najwięcej zyskać tak to jest w tym świecie metina i tak zostanie.

3 minuty temu, Perserga napisał:

Myślę, że sama ranga użytkownik + to wystarczający powód by się czuć bezpiecznie poza tym ten kto sobie wyrobił zdanie sprzedając coś to i tak nie ma problemu z sprzedaniem czegoś. I tak tu nikt nie zaufa jakiemuś cannzasowi asfenowi czy innym asom co każdy zna i każdy wie kim są tym bardziej, że w świecie metina raczej nowych osób nie ma, a jak są to pojedyncze przypadki, które albo biorą u zaufanych osób od razu zlecenia albo uczą się z tutów na forach. Nie wiem po co robić dany sklep wystarczyłby dział oddzielny z takimi ofertami i dać dostęp osobom, które siedzą tu długi czas i np. miały już za sobą kilka sprzedaży i wtedy wiadomo, że jest taka osoba uczciwa i niech ma swój temat w danych dziale i każdy mógłby sobie załatwić taki temat, a nawet nie wiadomo jak zdobyć tego użytkownika +, a jak chcesz dodatkowy hajs to po prostu jak coś wrzucasz na forum to dawaj reflinka jako link do pobrania i dodatkowa kasa na forum się znajdzie. Taki "sklep" to nie wypał będzie, bo każdy chce zaoszczędzić na wszystkim, a chce najwięcej zyskać tak to jest w tym świecie metina i tak zostanie.

Nie no, przecież kupowanie shopów offline od randoma z gg, który w gratisie dorzuci Ci parę tematów z deva jest bezpieczniejsze. Nie każdy wyrobił sobie opinię* (bo pewnie o to Ci chodziło) i nie każdy ma taką możliwość, a przede wszystkim nie każdy, kto jej nie ma jest złodziejem i krętaczem. Po to jestem tu ja i 2 innych Administratorów + 1 Moderator, żeby takie Cannzasy i Asfeny nie miały dostępu do takich rzeczy jak sklep, a nawet jeśli już jakimś cudem się prześlizgną to szybko stąd wylecą.

Sklep jest dodatkiem, a nie priorytetem. Nawet jeśli nie wypali lub zainteresowanie będzie małe w niczym to nie przeszkodzi.

2 minuty temu, Ups... napisał:

Nie no, przecież kupowanie shopów offline od randoma z gg, który w gratisie dorzuci Ci parę tematów z deva jest bezpieczniejsze. Nie każdy wyrobił sobie opinię* (bo pewnie o to Ci chodziło) i nie każdy ma taką możliwość, a przede wszystkim nie każdy, kto jej nie ma jest złodziejem i krętaczem. Po to jestem tu ja i 2 innych Administratorów + 1 Moderator, żeby takie Cannzasy i Asfeny nie miały dostępu do takich rzeczy jak sklep, a nawet jeśli już jakimś cudem się prześlizgną to szybko stąd wylecą.

Sklep jest dodatkiem, a nie priorytetem. Nawet jeśli nie wypali lub zainteresowanie będzie małe w niczym to nie przeszkodzi.

Przecież wiem, że sklep nie jest obowiązkowy czy coś tylko dałem swoje zdanie, że dla mnie takie coś będzie nie zbyt cieszyło się zainteresowaniem. Raczej w tych czasach nikt nie kupuje od randomów rzeczy (idiotów nie liczę, bo kto nim jest to zostanie) Szkoda tylko, że nie wypowiadasz się na temat sb.

Edited by Perserga

Fajnie, wszystko spoczko. Będzie tu weryfikacja systemów czy to faktycznie owego sprzedawcy?

Guest Thorek
15 minut temu, Lajk napisał:

Fajnie, wszystko spoczko. Będzie tu weryfikacja systemów czy to faktycznie owego sprzedawcy?

Co znaczy "czy to faktycznie owego sprzedawcy"? W sensie, że weryfikacja użytkownika, czy to jego systemy?

O weryfikacje raczej wątpię, no bo tak: Na tym forum jest X użytkowników, gdy połowa z nich będzie wystawiała "itemy", to za długo zejdzie, aby wszystko "weryfikować"

32 minuty temu, Lajk napisał:

1. W przypadku ogólnodostępnych systemów (które autorzy sami udostępnili) możliwa jest sprzedaż ich poprawionych lub mocno zmodyfikowanych wersji, jednak źródło i pierwotny autor muszą być w nim na stałe oznaczone. Sam w sobie opis zmian czy poprawek musi być również jasno i czytelnie napisany. Tutaj od razu odpowiem na kolejne pytanie: Co znaczy mocno? Siedzę dużo w temacie devów, także po prostu ocenę tego czy system jest wart sprzedaży pozostawię sobie, bo zwyczajnie widzę co, gdzie jest.

2. Umówmy się, że nie każdy będzie mógł od tak wystawić tutaj przedmiot czy usługę, ponieważ taką możliwość będą posiadali tylko użytkownicy z rangą Użytkownik+, czyli aktualnie to Ty i @Tatsumaru - pewnie dojdzie jeszcze kilka osób, ale trochę zaufania. Samo to powinno już ograniczyć niepotrzebny resell, czy próby kradzieży.

3. Zamieszczane systemy (szczególnie systemy) będą przez nas weryfikowane zanim przedmiot pojawi się na sklepie - dlatego sama w sobie weryfikacja może trwać nawet po 6 godzin.

4. Oczywiście nie będzie problemu z zdjęciem jakiegoś produktu ze sklepu jeśli okaże się on kradziony, a prawdopodobnie nawet uda się zwrócić jego prawdziwemu autorowi chociaż część zarobionych pieniędzy, ponieważ faktury i wypłaty też będą przez nas weryfikowane i zatwierdzane.

Niestety nie da się zrobić tego w 100% uczciwie i sprawiedliwie, ale mimo wszystko mam nadzieje, że wyjdzie nam to jak najlepiej się da.

Według mnie pomysł ze sklepem jest jak najbardziej okej, gdyż każda zasłużona osoba będzie mogła swoje dzieło sprzedać i nie bać się, że zostanie oszukana. 

System autoryzacji został w sumie dość przemyślany, bo nie widzę w tym, co napisał @Ups... żadnego konfliktu wewnętrznego. 

Co do rangi "użytkownik+" wymóg powinien być dla użytkowników zrozumiany, ponieważ forum musi się w jakikolwiek sposób rozwijać i pragnę jeszcze dodać, iż zazwyczaj za takie odznaczenia, czy działania trzeba płacić, a My (czyt. Administracja) wymagamy tylko dosadnej treści, adekwatnej do tematyki forum. 

Ja ze swojej strony tylko proponuję, aby na wszelki wypadek została włączona wersja beta, która będzie polegała na sprawdzeniu w bardziej dokładny sposób całego mechanizmu systemu sprzedaży. 

Pozdrawiam, Verail.

20 godzin temu, Ups... napisał:

1. W przypadku ogólnodostępnych systemów (które autorzy sami udostępnili) możliwa jest sprzedaż ich poprawionych lub mocno zmodyfikowanych wersji, jednak źródło i pierwotny autor muszą być w nim na stałe oznaczone. Sam w sobie opis zmian czy poprawek musi być również jasno i czytelnie napisany. Tutaj od razu odpowiem na kolejne pytanie: Co znaczy mocno? Siedzę dużo w temacie devów, także po prostu ocenę tego czy system jest wart sprzedaży pozostawię sobie, bo zwyczajnie widzę co, gdzie jest.

2. Umówmy się, że nie każdy będzie mógł od tak wystawić tutaj przedmiot czy usługę, ponieważ taką możliwość będą posiadali tylko użytkownicy z rangą Użytkownik+, czyli aktualnie to Ty i @Tatsumaru - pewnie dojdzie jeszcze kilka osób, ale trochę zaufania. Samo to powinno już ograniczyć niepotrzebny resell, czy próby kradzieży.

3. Zamieszczane systemy (szczególnie systemy) będą przez nas weryfikowane zanim przedmiot pojawi się na sklepie - dlatego sama w sobie weryfikacja może trwać nawet po 6 godzin.

4. Oczywiście nie będzie problemu z zdjęciem jakiegoś produktu ze sklepu jeśli okaże się on kradziony, a prawdopodobnie nawet uda się zwrócić jego prawdziwemu autorowi chociaż część zarobionych pieniędzy, ponieważ faktury i wypłaty też będą przez nas weryfikowane i zatwierdzane.

Niestety nie da się zrobić tego w 100% uczciwie i sprawiedliwie, ale mimo wszystko mam nadzieje, że wyjdzie nam to jak najlepiej się da.

A no jeśli tak to jestem na +

Apropos, da się zmienić kur** tytuł?XD

Edited by Lajk

spoko pomysł, nikt nie jest zmuszany do kupowania przeciez... warunek -  autor systemu sprzedaje archiwum zabezpieczone hasłem, co by administracja czy inny bonzoHaxor nie pobrali sobie za darmo

8 minut temu, patyk napisał:

spoko pomysł, nikt nie jest zmuszany do kupowania przeciez... warunek -  autor systemu sprzedaje archiwum zabezpieczone hasłem, co by administracja czy inny bonzoHaxor nie pobrali sobie za darmo

Także jak sprawdzę czy w archiwum jest to co powinno być?

domniemany autor wrzuci gify screeny czy cokolwiek w podglądzie oferowanego przez niego systemu(o ile będzie taki podgląd) bo wątpię żeby twórca chciał aby jego prace ktoś dostał za free do rzekomej weryfikacji :D

Edited by patyk

2 godziny temu, patyk napisał:

domniemany autor wrzuci gify screeny czy cokolwiek w podglądzie oferowanego przez niego systemu(o ile będzie taki podgląd) bo wątpię żeby twórca chciał aby jego prace ktoś dostał za free do rzekomej weryfikacji :D

Nadal nie odpowiedziałeś na moje pytanie xD

• Create New...